Oferta wyróżniona

Asystent w Dziale Asortymentu

Warszawa, mazowieckie

Sephora Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Pełna dyspozycyjność
  • Zdolności analityczne, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (mile widziane kierunki biznesowe)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych

Wymagania

  • wspieranie Category Managera w realizacji strategii działu asortymentu
  • praca z produktem (wsparcie w zarządzaniu kategorią: makijaż)
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • współpraca z dostawcami i działem marketingiem
  • współpraca z Klientami (koordynowanie procesu reklamacji)

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna , Praca Inne , Praca Administracja biurowa