Asystent/-tka w Dziale Network Development

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: NDC/05/2019

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres zadań:

• Wsparcie zespołu Network Development w bieżących zadaniach;

• Praca w systemie „Oracle JD Edwards”;

• Tworzenie zamówień, wprowadzanie faktur do systemu;

• Kontrola realizacji budżetu oraz archiwizacja faktur operacyjnych i inwestycyjnych;

• Koordynowanie obiegu dokumentów.

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

• Znajomość pakietu MS Office;

• Wykształcenie techniczne w obszarze budownictwa lub inżynierii środowiska mile widziane;

• Zdolności analityczne;

• Sumienność i dokładność;

• Dyspozycyjność 4/5 dni w tygodniu.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie;

• Szkolenia z zakresu Network Development;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.