HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Asystent sprzedaży

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:
Asystenta sprzedaży.

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w branży artykułów dziecięcych.

Twój zakres obowiązków:
-wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach,
-bieżąca obsługa klientów biznesowych (kontakty z stałej bazy klientów),
-utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami,
-przygotowywanie ofert handlowych,
-doradztwo oraz wsparcie techniczne w zakresie produktów.

Wymagania pracodawcy:
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook),
-wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
-doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientami – minimum dwa lata -doświadczenia na podobnym stanowisku,
-umiejętność organizacji czasu i pracy.

Pracodawca oferuje:
-gruntowne wdrożenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków w okresie próbnym,
-pracę w dużej międzynarodowej firmie,
-przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
-atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę,
-niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.