Asystent Sprzedaży (branża kosmetyki)

S&K Business Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma S&K Business Group Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukuje, samodzielnej, energicznej i pogodnej osoby odpowiedzialnej za wsparcie sprzedaży kosmetyków. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie bieżąca obsługa zamówień Allegro.

Zakres obowiązków:

  • praca w pełnym wymiarze godzin (8h dziennie)
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami

  • wysyłanie ofert

  • wystwianie faktur

  • aktualizacja statusów zamówień
  • utrzymanie dobrych kontaktów z kontrahentami,

  • raportowanie (Word, Excell)

  • przygotowywanie wysyłek towarów sklepu internetowego (pakowanie, etykietowanie, nadawanie)

  • pomoc przy przyjmowaniu dostawy towaru (sporadycznie)

  • inne prace biurowe zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie rozwijającej swoją aktywność na rynku polskim

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań

  • zatrudnienie na podstwie umowy zlecenie (lub o dzieło) przez pierwsze 3 miesiące (okres próbny) później umowę o pracę (pełen etat)

  •  elastyczne godziny pracy 8-16 lub 9-17
  • wynagrodzenie 2 000 PLN/netto/m-c.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • swobodne posługiwanie się językiem polskim (w mowie i w piśmie)

  • umiejętności organizacji pracy własnej

  • dobrej znajomości MS Office (Word, Excell) i obsługi komputera (np. umiesz samodzielnie skonfigurować sobie skrzynkę mailową w programie pocztowym)

  •  bardzo ważna dla nas będzie Twoja kultura osobista oraz motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

S&K Business Group Sp. z o.o. <br/> <br/>Działania firmy obejmują sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta