Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie dokumentacji projektowych budowlanych oraz wykonawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Uzgodnienia dokumentacji

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prace w wielobranżowym zespole
- Możliwość aktywnego uczestniczenia w procesie projektowym
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Zdobycie doświadczenia przy ciekawych projektach
- Możliwości uczestnictwa w kursach i szkoleniach
- Praca w biurze w centrum Warszawy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
- Bardzo dobra znajomość programów SANKOM
- Mile widziana znajomość programu Ventpack
- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Projektujemy instalacje sanitarne grzewcze, wentylacyjne i wod-kan dla b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria