Opis stanowiska pracy

  • praca przy dużych, ambitnych projektach inżynierskich,
  • projektowanie konstrukcji stalowych w programie AUTOCAD,
  • projektowanie fasad aluminiowo-szklanych oraz fasad wentylowanych w programie AUTOCAD,
  • udział w pełnym procesie projektowym,
  • prowadzenie korespondencji związanej z projektem,
  • ustalenia z Inwestorem, Architektem oraz Wykonawcą.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • podstawowa znajomość zasad projektowania,
  • samodzielność w ramach powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu fasad i konstrukcji aluminiowo-szklanych oraz konstrukcji stalowych.

Oferujemy

  • ciekawą pracę przy zróżnicowanych tematach architektonicznych w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym);
  • miejsce pracy: WARSZAWA (MOKOTÓW)
  • godziny pracy 8-16 lub 9-17

Prezentacja firmy

Firma WB PROJECT sp. z o.o. sp.k. oferuje usługi z zakresu projektowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja