ASYSTENT PROJEKTANTA

RH PLUS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków na tym stanowisku należy:

- współpraca z zespołem projektowym oraz wspomaganie projektantów w realizacji projektów;

- projektowanie konstrukcji aluminiowych, stalowych i szklanych w zakresie projektów wykonawczych i warsztatowych;

- ścisła współpraca z wykonawcami i architektami w zakresie realizowanego projektu.

Wymagania

Idealny kandydat na w/w stanowisko powinien posiadać:

- wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa (warunek konieczny);
- doskonałą znajomość programu AutoCAD (warunek konieczny).

Ponadto atutem będzie:

- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

Prezentacja firmy

Firma RH PLUS jest biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie