Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Asystent projektanta konstrukcji

Warszawa, mazowieckie

WIP Projekt Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie rysunków i obliczeń konstrukcyjnych pod nadzorem Projektanta;
  • Udział w koordynacji międzybranżowej wykonywanych projektów;
  • Udział w wykonywaniu ekspertyz technicznych istniejących budynków.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w specjalności budownictwo lądowe lub ostatni rok studiów;
  • Min. pół roczne doświadczenie w opracowywaniu rysunków konstrukcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość oprogramowania: AutoCAD, Revit, Autodesk Robot Structural Analysis, pakiet MS Office, mile widziana znajomość programu ABC płyta;
  • Znajomość norm projektowych PN-EN;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność, rzetelność i efektywność.

Firma Projektowa zajmująca się projektowaniem konstrukcji, instalacji sanitarnych,... elektrycznych i dróg.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Grafika / Projektowanie , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Architektura , Praca Budownictwo / Praca na budowie