Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

P.H.U. W-Instal

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
- samodzielne wykonywanie prac projektowych
- prowadzenie uzgodnień z innymi branżami
- rozwiązywanie problemów technicznych wynikłych w trakcie projektowania

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
- uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę i warunki pracy
- miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Miejsce pracy:
Warszawa, Wilanów

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (mgr inż. Wydziału Elektrycznego)
- doświadczenie zawodowe zakresie opracowywania dokumentacji projektowej obiektów kubaturowych – min. 2 lata
- umiejętność projektowania i doboru elementów instalacji elektrycznych
- terminowość i jakość realizowanych projektów
- dobra znajomość programu Autocad
- umiejętność ustalania priorytetów
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
- doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- uczciwość, pracowitość i profesjonalizm

Dodatkowymi atutami będą:
- samodzielność w projektowaniu
- znajomość języka angielskiego technicznego

Prezentacja firmy

Firma projektowa w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria