Asystent Projektanta Drogowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Asystent Projektanta DrogowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w zakresie branży drogowej na różnych etapach prac projektowych (optymalizacja na potrzeby złożenia oferty, studium techniczno - ekonomiczno - środowiskowe, koncepcja programowa, projekt budowlany, projekt wykonawczy, nadzór autorski, dokumentacja powykonawcza) w ramach realizowanych zagranicznych projektów,
  • Przygotowanie rysunków, modeli 3D, BIM, opisów technicznych, szczegółowych specyfikacji technicznych, przedmiarów robót, kosztorysów,
  • Udział w wykonywaniu projektów drogowych w technologii BIM.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu,
  • Dobrej znajomości programu AutoCad,
  • Mile widzialna znajomość oprogramowania Civil3D lub/i InRoads,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego.

Oferujemy:

  • Możliwość nauki specjalistycznego oprogramowania branżowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • Pracę na tematach zagranicznych (praca w biurze w Warszawie),
  • Pracę w doświadczonym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.