Asystent Prawny Działu Kadr

Konsalnet Holding S.A

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.

Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie pism urzędowych, sprawozdań, procedur, regulaminów
  • koordynację obiegu dokumentów,
  • weryfikację, edycję oraz formatowanie dokumentów.

Wymagania:

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów prawniczych (ewentualnie w zakresie administracji)
  • nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu
  • terminowość i rzetelność
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność stosowania przepisów prawa w szczególności prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • rzetelność i komunikatywność (umiejętność komunikacji pisemnej, werbalnej i niewerbalnej)
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zdolność do radzenie sobie ze stresem i presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności
  • przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę pracy
  • Lekcje języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Ubezpieczenia, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat