Opis stanowiska pracy

- układanie, segregowanie dokumentów wpływających do działu księgowości

- współpraca z Główną Księgową

- weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym

- kontrola, analiza i uzgadnianie kont księgowych

- księgowanie i dekretacja dokumentów finansowo-księgowych

- terminowa i prawidłowa ewidencja księgowa

- dbałość o poprawny obieg dokumentów

Wymagania

- znajomość systemu księgowego Symfonia ERP Finanse i Księgowość – mile widziana

- podstawowa wiedza teoretyczna z zakresu przepisów podatkowych

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość)

- samodzielność, dobra organizacja, umiejętność pracy w zespole, chęć podnoszenia kwalifikacji, odpowiedzialność i zaangażowanie

- znajmość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Jake Vision działa na rynku produkcji telewizyjnej, reklamowej, n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość, Praca Finanse