Asystent koordynatora projektów - Project Management Assistant

GET IT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GET IT (www.getit.eu) to prężnie rozwijająca się firma, będąca jednym z liderów rynku usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych. Budujemy naszą pozycję na kilku filarach – dążymy do zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług, wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie i metody organizacji pracy oraz tworzymy unikalną kulturę GET IT.

W związku z dynamicznym wzrostem, poszukujemy ambitnych pracowników do wzmocnienia naszego zespołu na stanowisko:

Głównym celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest współudział w prowadzeniu/prowadzenie projektów tłumaczeniowych, współpraca z innymi działami firmy oraz z wykonawcami.

Do szczegółowych zadań Kandydata będzie należeć:

Praca przy projektach tłumaczeniowych, obejmująca:

  • Dobór sposobu realizacji projektu oraz przygotowywanie harmonogramu.
  • Dbanie o odpowiednie przygotowywanie materiału źródłowego do tłumaczenia i po tłumaczeniu.
  • Monitorowanie projektów w trakcie ich trwania.
  • Dobór wykonawców.
  • Odpowiedzialność za terminowość realizacji projektów.
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy osobami współpracującymi przy projekcie.
  • Dbanie o utrzymanie określonego poziomu jakości projektów.
  • Rozliczanie projektów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Chęci pracy w bardzo dynamicznym zespole.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, przyłożenia do szczegółów i umiejętności pracy wielozadaniowej pod presją czasu.
  • Swobodnego posługiwania się językiem angielskim.
  • Biegłego posługiwania się komputerem (środowisko Windows).
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Nastawienia na poszukiwanie nowych sposobów działania i pro-aktywności.
  • Systematyczności, skrupulatności, terminowości.
  • Odpowiedzialności.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania nowej wiedzy, w tym technicznej.
  • Chęci samodoskonalenia.

Dodatkowe atuty:

  • Dyspozycyjność i elastyczność.
  • Znajomość narzędzi CAT (memoQ, SDL Trados Studio lub innych).
  • Doświadczenie w realizacji projektów tłumaczeniowych.
  • Dobra znajomość innych języków obcych.
  • Znajomość aplikacji Total Commander.

Co oferujemy w zamian?

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Intensywne i kompleksowe wdrożenie do pracy w branży tłumaczeniowej.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.
  • Możliwość prywatnej opieki medycznej, dopłaty do karnetu sportowego, owocowe środy i integracyjne wyjścia zespołowe.
  • Dobrą i przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, którzy się wzajemnie szanują, wspierają i realizują wspólne cele w ramach unikalnej kultury organizacyjnej.
  • Indywidualne możliwości rozwoju – osobistego i zawodowego: szczególnie w obszarze zarządzania projektami, optymalizacji procesów, technologii (CAT) itp.
  • Dostęp do najnowocześniejszych branżowych narzędzi i rozwiązań technologicznych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja