Asystent Koordynatora Prac

PGOM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: PGOM Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współpraca z Koordynatorem Projektu w zakresie koordynacji prowadzonych przez firmę projektów,
  • Weryfikacja harmonogramów i postępu wykonywanych robót,
  • Nadzór nad obiegiem i kompletowaniem dokumentacji projektowej,
  • Udział w przygotowywaniu dokumentów związanych z realizacją Inwestycji,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Pomoc w procesach administracyjnych,
  • Realizacja bieżących zleceń i zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa (praca dla absolwenta, ewentualnie ostatni rok studiów z zapewnieniem dyspozycyjności w wymiarze 8 godzin dziennie dla pracodawcy od 01.06.2018),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i Autocad,
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferta:

Praca na okres minimum 4 miesięcy od czerwca 2018 r., z możliwością przedłużenia w zależności od rozwoju projektu.