Asystent Kierownika Działu Marketingu

HIPP Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HiPP to największy na świecie przetwórca surowców pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Od ponad 20 lat jesteśmy obecni także w Polsce, proponując konsumentom szeroki wybór ekologicznej żywności HiPP BIO dla niemowląt i małych dzieci. Ponadto HiPP to ekspert w pielęgnacji – na rynku dostępne są dwie linie kosmetyków: HiPP Babysanft oraz HiPP Mamasanft. Poprzez troskę o najwyższą jakość naszych produktów, wytwarzanych w harmonii z naturą, dbamy o zdrowy rozwój przyszłych pokoleń.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Region: Warszawa, woj. mazowieckie

Kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie organizacyjne pracy zespołu marketingu.
  • Aktywny udział w realizacji projektów marketingowych. Współpraca z kierownikiem i członkami zespołu w tym zakresie.
  • Przygotowywanie tekstów, broszur, prezentacji i zestawień.

Poszukiwany profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie z zakresu marketingu będzie dodatkowym atutem),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym programu PowerPoint,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i uczciwość,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy „od zaraz”.

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy składać w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę HiPP Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja