Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

Rejestrowanie i księgowanie kosztów ogólnych (SAP)

Weryfikacja konta P&L, aby poprawnie księgować faktury w WEBcost

Obsługa wszystkich nieznanych i zarejestrowanych faktur przychodzących, aż zostaną zaksięgowane

Uzgadnianie kont dostawców w systemie finansowo-księgowym

Wymagania

Nasze wymagania:

Bardzo dobrze znasz język angielski

Posiadasz pierwsze (około 6 miesięcy) doświadczenie w dziale finansowym

Znasz program Excel

Umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów – to Twoje cechy

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.... Nasza główna siedziba znajduje się w Dani, pozostałe – w ponad 80 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku. Planowanie procesów logistycznych umożliwią nam nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Logistyka