Asystent/ka w Zespole Analiz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja systemowa danych od partnerów biznesowych
  • Zarządzanie bazą produktową
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu
  • Współpraca z innymi działami firmy w kontekście pozyskiwania danych
  • Przygotowywanie raportów i analiz w Ms. Excel

Jeśli:

  • Jesteś studentem/lub właśnie skończyłeś studia
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Excel nie stanowi dla Ciebie problemu!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie na okres roku (z możliwością przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3000-4000 brutto
  • Praca na pełnym etacie ( 35-40h tygodniowo, elastyczne godziny pracy)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej firmie
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne

Numer referencyjny: AZA/WA2/022019/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.