Asystent/ka Stomatologiczny/a

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, nowoczesnego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się na warszawskich Jelonkach, szukamy kandydatów/-ek na stanowisko:

Asystent/ka Stomatologiczny/aMiejsce pracy: Warszawa

Wymagane doświadczenie na stanowisku asystenta/ki (udokumentowane lub w trakcie szkolenia), komunikatywność, zaangażowanie i chęć do pracy.

Opis stanowiska:

  • czynne asystowanie i współpraca przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, ortodoncji i chirurgii,
  • przygotowanie stanowiska pracy lekarza i gabinetu,
  • przygotowanie produktów leczniczych i materiałów stomatologicznych,
  • prowadzenie dezynfekcji, sterylizacji i konserwacji narzędzi,
  • czynności administracyjne.

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • wymiar czasu pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy wstępnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.