Asystent/ka Product Managera w branży biotechnologicznej

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży biotechnologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • Ogromna możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Praca w godzina 08:00 - 16:00
  • Realna możliwość awansu

Twój zakres obowiązków to:

  • Asysta podczas przyjazdów i wyjazdów kontrahenta
  • Obsługa zamówień: sprawdzanie numerów LOT, dat ważności, sprawdzanie dostępności produktów w magazynie u kontrahenta
  • Opracowywanie materiałów na stronie internetowej oraz tekstów do katalogu firmowego
  • Obsługa Konferencji: przygotowywanie materiałow reklamowych pod konferencje
  • Tłumaczenia polskojęzycznych ulotek produktów, faktur i odpraw celnych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: Biotechnologia, Biologia, Farmacje, Analityk medyczny
  • Mile widziany język angielski minimum poziom B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Pakietu Office, a w szczególności Excel

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Badania / Rozwój , Praca Inne , Praca Praca dla studenta