Asystent/ka Prawników

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w dużej, renomowanej kancelarii prawnej. Poszukujemy osoby gotowej podjąć współpracę na pełny etat. Praca od 9:00 - 17:00.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowana kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko asystenta/ki prawników.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia prawnikom
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz korespondencji
  • Edycja oraz formatowanie dokumentów
  • Prowadzenie terminarza spotkań
  • Zarządzanie korespondencją działu

Profil kandydata

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku asystenckim w kancelarii prawnej
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowo płatne nadgodziny
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport)
  • Praca w dobrej atmosferze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page