Asystent/ka Prawna - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej polskiej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko asystenckie do działu prawa postępowań sądowych.

Asystent/ka PrawnaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wsparcie  prawników w realizacji projektów,
  • obsługa administracyjna spraw sądowych kancelarii,
  •  przestrzeganie terminów procesowych,
  •  przygotowywanie prostych pism administracyjnych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • weryfikacja, edycja, formatowanie oraz kompletowanie dokumentów,

Wymagania:

  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • wyższe wykształcenie (preferowane humanistyczne, zwłaszcza lingwistyczne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • język angielski na poziomie minimum B2,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 6 000 zł brutto (Umowa o Pracę),
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport i owoce w biurze,
  • zatrudnienie w przyjaznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.