Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/05/2018.

Asystent/ka księgowej / Młodszy/a księgowy/a

Warszawa, mazowieckie

Sekwencja Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu księgowości oraz kadr spółki

• pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych

• kontakt z urzędami

• rozliczanie dotacji unijnych - w przypadku braku doświadczenia zapewniamy przeszkolenie

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne

• minimum roczne doświadczenie w księgowości

• mile widziane doświadczenie w rozliczeniach projektów unijnych

• sumienność i pracowitość

• terminowość

Zapewniamy:

• Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

SEKWENCJA to profesjonalna firma consultingowa, specjalizująca się w pozyskiwaniu... dofinansowania i prowadzeniu projektów z funduszy UE, doradztwie biznesowym i informatycznym (m.in. przygotowanie strategii firmy, wchodzenie na nowe rynki zbytu, analiza potrzeb informatycznych) oraz wdrożeniach systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
Po okresie próbnym - możliwość dalszej współpracy
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Finanse , Praca Inne