Opis stanowiska pracy

Do firmy na Pradze Południe w Warszawie poszukujemy asystentki/a księgowej/go ze znajomością języków.

Jesteśmy niewielkim biurem rachunkowym, które prowadzi również działalność w zakresie pomocy w rejestracji firm, legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce i innych. Poszukujemy dokładnej, skupionej i sumiennej osoby która pomoże nam w różnych pracach biurowych i odnajdzie się w dziale księgowości. Zależy nam na praktycznej znajomości języków i doświadczeniu w pracach biurowych oraz pierwszych doświadczeniach w księgowości.

Do zadań asystentki księgowej będzie należało:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu.
  • Importowanie dokumentów do programu księgowego.
  • Księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych.
  • Bieżąca kontrola terminowego wpływania dokumentów księgowych od klientów.
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów w biurze.
  • Przygotowywanie pism.
  • Planowanie, umawianie i przygotowywanie spotkań z klientami.
  • Pomoc w pracach administracyjnych, obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

Idealna osoba na tym stanowisku musi posiadać:

  • bardzo dobrą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość angielskiego i rosyjskiego na poziomie przynajmniej zaawansowanym (B2) w mowie i w piśmie,
  • doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomość aktualnych przepisów,
  • gotowość do codziennych rozmów w językach polskim, rosyjskim i angielskim,
  • umiejętności asystencko-biurowe (umawianie spotkań, kontakt z klientami, kontrola obiegu dokumentów), księgowe (wprowadzanie i import dokumentów do systemu, fakturowanie, księgowanie podstawowych dokumentów) i miękkie (umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność wykonywania poleceń, empatia, staranność, dokładność, znoszenie marudzenia koleżanek ;) ),
  • gotowość do doraźnej pomocy pracownikom ze swojego i innych działów.

 Mile widziane:

  • osoba w trakcie studiów lub absolwentka,
  • znajomość programów Saldeo, Symfonia, Comarch Optima, Mała Księgowość RP,
  • chęć nauki i rozwoju w dziedzinie księgowości,
  •  znajomość/zainteresowanie kadrami i płacami .

Kontakt mailowy: biuro[at]magfin.pl

Prezentacja firmy

MAGFIN Firma Usługowo-Konsultingowa <br/>Pośrednictwo pracy. <br/>Biuro ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta