Asystent/ka kierownika działu realizacji inwestycji

Elproject

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
· Wsparcie Kierownika działu realizacji inwestycji w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów,
· Przygotowanie, kontrola i nadzór nad dokumentacją/korespondencją/ofertą w trakcie trwania procesu inwestycyjnego,
· Opracowywanie zestawień, raportów oraz innych dokumentów na potrzeby prowadzonych projektów,
· Bieżące kontakty z klientami oraz współpraca z firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe (administracja, pokrewne kierunki),
· Umiejętność redagowania pism oraz analitycznego myślenia,
· Samodzielność, terminowość, doskonała organizacja czasu pracy własnej oraz sumienność i oko do szczegółów,
· Biegła znajomość pakietu MS Office – w szczególności Word i Excel – WARUNEK KONIECZNY,
· Czynne prawo jazdy kat. B,
· Pozytywne nastawienie, zaangażowanie w pełnione obowiązki, komunikatywność,
· Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystent/ka Inżyniera Kontraktu, asystent/ka kierownika projektu.

Prezentacja firmy

Firma ELPROJECT POLSKA SP. Z O.O. powstała w połowie 2008 roku. W pierws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa