Asystent/ka działu sprzedaży + wsparcie administracyjne biura

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Asystent/ka działu sprzedaży oraz wsparcie administracyjne biura

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, która tworzy doskonałej jakości produkty do użytku na drodze, w powietrzu i na wodzie oraz urządzenia dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które stanowią nieodzowny element życia ich użytkowników. Produkty są znane i poszukiwane ze względu na ich atrakcyjne wzornictwo, doskonałą jakość i świetny stosunek jakości do ceny.

Opis stanowiska

  • Aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach
  • Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych
  • Wykonywanie prac administracyjnych zleconych przez dział handlowy
  • Koordynacja obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów
  • Prowadzenie korespondencji z klientami firmy
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz klientów
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • Udział w spotkaniach handlowych
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień
  • Aktywna sprzedaż produktów i realizacja celów sprzedażowych poprzez kontakt telefoniczny

oraz:

  • Obsługa spotkań sprzedażowych
  • Bieżąca obsługa biura - zamawianie materiałów i zopatrzenia

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza Excel w stopniu zaawansowanym
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe po ustalonym okresie współpracy
  • Jasno zdefiniowany zakres obowiązków
  • Mozliwość rozwoju zawodowego i w przyszłości realna opcja awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page