Asystent/ka działu kadr

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)

Wymagania:

  • Zainteresowanie rozwojem w dziale kadr/księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Motywacja oraz chęć do nauki i rozwoju
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w księgowości
  • Ukończone (lub w trakcie) studia kierunkowe: finanse, rachunkowość, księgowość, ekonomia

Zadania:

  • Wsparcie działu kadr w bieżących obowiązkach
  • Pomoc w zadaniach administracji personalnej
  • Przygotowywanie zestawień, raportów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Nadzorowanie dokumentacji personalnej pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials