ASYSTENT/KA DZIAŁU COMMERCIAL BACK OFFICE

Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl
Prestiżowa firma finansowa poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • koordynacja poczty wychodzącej i przychodzącej dot. umów ubezpieczeniowych
  • segregowanie i archiwizacja dokumentów ubezpieczeniowych
  • zakładanie nowych teczek do podpisanych/przedłużonych umów
  • wpisywanie danych do systemu ubezpieczeniowego
  • przygotowywanie i wysyłanie pism oraz wezwań
  • fakturowanie (po przeszkoleniu w tym zakresie)
  • naliczanie prowizji brokerskiej (po przeszkoleniu w tym zakresie)
  • prace administracyjne: poczta, skanowanie dokumentów, zamawianie materiałów biurowych, wysyłanie faxów

Wymagania:

  • student/-ka studiów zaocznych na kierunkach: ekonomia, finanse, ubezpieczenia, prawo, administracja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • współpracę w młodym zespole, w firmie o międzynarodowym zasięgu, z możliwością dalszej stałej pracy po ukończeniu studiów i sprawdzeniu się na stanowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w przyszłościowej branży
  • szkolenia produktowe i wsparcie mentora

Martwisz się o dojazd? Niepotrzebnie!

Jesteśmy świetnie skomunikowani z całym miastem (patrz: West Station przy Dworcu Zachodnim). Bez problemu dotrzesz do domu, na uczelnię i w każde inne miejsce.