Asystent/-ka ds. Administracji Zakupów

Warszawa, Wilanów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Tworzenie zamówień oraz wsparcie procesu zakupowego w systemie SAP
  • Nadzór nad zatwierdzonymi zamówieniami
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu zakupowego
  • Uaktualnianie zestawień dostawców oraz otwartych zamówień
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesu zakupowego
  • Kontrola nad zgodnością faktur

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Znajomość systemu SAP
  • Dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży FMCG

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pakiet benefitów
  • Szybki proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Zakupy / Zaopatrzenie