Asystent/ka ds. administracji (niemiecki / francuski / angielski / hiszpański )

Warszawa, mazowieckie

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie,
• Przyjmowanie zamówień oraz ich realizacji
• Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych w programie SAP,
• Stały kontakt z klientem biznesowym (telefon, e-mail, czat) w języku obcym
• Wsparcie administracyjne działu,

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego (min.B2)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Nasz klient oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Umowę o pracę,
• Kompleksowy program wdrożeniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb - wszystkiego cię nauczymy!
• Możliwość korzystania z języka obcego na co dzień,
• Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
• Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,
• Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym... ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach:
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
pełen pakiet benefitów dodatkowych m.in. karta multisport, ubezpieczenie medyczne prywatne, kursy językowe, bony sodexo, mybenefits system i inne
Praca Administracja biurowa , Praca BPO / outsourcing , Praca Biuro / Dokumentacja