Asystent/ka ds. administracji - 4500 brutto

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat na kierunku inżynieria produkcji, logistyka, ekonomia (lub pokrewne)?
Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?
Bardzo dobrze znasz język angielski (poziom min. B2)?
Ms. Excel nie stanowi dla Ciebie problemu?
Szukamy właśnie Ciebie!!!

Oferujemy:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco Poland
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4500 zł brutto miesięcznie
  • Praca w pełnym etacie (pon-pt, stałe godziny pracy)
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowa, karta lunchowa)
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość rozwoju kariery w różnych obszarach (logistyka, produkcja, IT, finanse)
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Lokalizacja: Centrum Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne działu w bieżących obowiązkach
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz w programie Excel (tabele przestawne)
  • Wprowadzanie danych do systemu, aktualizowanie danych
  • Skanowanie, archiwizowanie, segregowanie dokumentów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Codzienna komunikacja tylko w języku angielskim

Numer referencyjny: AABD/WA2/032019/A3/MD

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Grafika / Projektowanie