Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura, dbanie o wizerunek firmy,
  • ścisła współpraca z Prezesem, pełne wsparcie administracyjne, realizacja zadań ad hoc,
  • koordynacja spotkań wewnątrz biura, obsługa gości,
  • administracja procesami rekrutacyjnymi (praca na wewnętrznym systemie, przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń na portalach o pracę, umawianie spotkań, tworzenie niezbędnych dokumentów),
  • bieżąca współpraca z księgowością,
  • zarządzanie dostawami i przygotowywanie zamówień do biura,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (tradycyjnej i elektronicznej),
  • działania marketingowe w social mediach,
  • inne zlecone zadania administracyjne.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wyższe wykształcenie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomości obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, MS Word,
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, ustalania priorytetów,
  • zaangażowanie do pracy w zespole, wysoka kultury osobista,
  • dokładność i skrupulatności w działaniu.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które umożliwi Ci dalszy rozwój w kierunku rekrutacji,
  • możliwość stałego zatrudnienia (umowa o pracę na start),
  • stałe godziny pracy w dogodnej lokalizacji (Warszawa Śródmieście),
  • pracę w kameralnej firmie w zgranym zespole.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie korzystając z przycisku "Aplikuj".

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, cv i/lub liście motywacyjnym w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NAJ International Sp. z o.o., Aleja Jana Chrystiana Szucha 8, 00-582 Warszawa

Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora”

Prezentacja firmy

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja