LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Biura

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0013570
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji (przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa centrali telefonicznej),
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich oraz współpraca z firmami kurierskimi,
  • pomoc w organizacji spotkań (przygotowywanie sali konferencyjnych, przyjmowanie gości).

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego na poziomie minimum B1 jest wymagana,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu Office,
  • co najmniej kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • rzetelność, sumienność, dokładność.

Oferta:

  • praca w dużej międzynarodowej firmie z wysoko rozwiniętą kulturą organizacyjną,
  • wynagrodzenie podstawowe + pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna),
  • przez okres próbny (3 miesiące) zatrudnienie na umowę zlecenie ze stawką 20 zł/h brutto,
  • po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę tymczasową,
  • doskonała lokalizacja biura - Centrum Warszawy,
  • możliwość zdobycie doświadczenia i rozwoju osobistego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.