Asystent/ka administracji

Trenkwalder

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Obowiązki:
  • dbanie o poprawny obieg dokumentów w firmie (w szczególności faktur od dostawców i podwykonawców, zamówień od klientów, pism urzędowych oraz od innych instytucji, m.in. poprzez rejestrację pism wchodzących i wychodzących z firmy),
  • pierwszy kontakt z klientami, interesantami, współpracownikami (osobiście lub przez telefon),
  • odpowiadanie na zapytania lub kierowanie ich do innych pracowników firmy,
  • obsługa centrali telefonicznej, skrzynki e-mail, obsługa urządzeń biurowych,
  • organizowanie wysyłki pism i przesyłek wychodzących z firmy,
  • organizowanie i ewidencjonowanie wyjazdów służbowych,
  • obsługa organizacyjna spotkań biznesowych w firmie oraz organizowanie pobytu gości,
  • właściwa ewidencja i rozdysponowanie pism wewnętrznych.

Wymagania:
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. poziom B2),
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • obsługa pakietu Office/Teams,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, oparte o posiadane doświadczenie i kompetencje,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.