Asystent/-ka Account Managera

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Farmacja.net poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- pomoc w koordynacji bieżących projektów i terminowej ich realizacji
- wsparcie w komunikacji z Klientem oraz działem kreacji, IT, redakcją
- udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych
- tworzenie i prowadzenie komunikacji w kanałach social media (Facebook, Instagram)

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub pokrewne
- znajomość specyfiki branży farmaceutycznej
- wysoka kultura osobista
- obsługa komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
- bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
- skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność

Oferowane:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

miejsce pracy - Warszawa, Miedzeszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.