Asystent działu sprzedaży

Artsana Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta – firmy Artsana Poland Sp. z o.o.,
producenta akcesoriów dla niemowląt i małych dzieci, właściciela marki Chicco i Recaro.
– poszukujemy kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe obowiązki:

  • sporządzanie bieżących analiz sprzedaży,
  • przygotowywanie formatek produktowych,
  • stałe śledzenie sytuacji na rynku z zakresu oferowanych produktów,
  • monitorowanie bieżących trendów w kanałach e-commerce i market place,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • wsparcie podczas organizacji eventów oraz prezentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość oprogramowania SAP /BW.

Oferujemy:

  • pracę w dużej międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę stacjonarną w biurze w Warszawie,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop + telefon służbowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • gruntowne wdrożenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków w okresie próbnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.