Asystent działu sprzedaży nieruchomości

Patrono

Warszawa, mazowieckie

Patrono

Od: Patrono
Miejsce pracy: Warszawa
Patrono

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa o dzieło

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Jesteśmy firmą która od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz inwestowaniem w nieruchomości.

Nasz zespół tworzy grupę specjalistów która przełamuje stereotypowy i pejoratywny obraz pośrednika nieruchomości. Jako cel stawiamy sobie zbudowanie trwałych relacji z klientem opartych o wzajemny szacunek i zaufanie. Dzięki najwyższym standardom obsługi chcemy zostać pierwszym kontaktem, po który sięgnie każdy zainteresowany transakcją na rynku nieruchomości.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków na ww. stanowisku:

  • koordynowanie procesów związanych z pracą działu sprzedaży;
  • przygotowywanie, publikacja oraz administracja nad ofertami sprzedaży nieruchomości;
  • nadzór nad dokumentacją;
  • tworzenie raportów i sprawozdań z działalności działu sprzedaży;
  • organizacja spotkań z klientami;
  • wysyłanie zapytań ofertowych;
  • zamieszczanie wpisów w mediach społecznościowych;

Jeżeli jesteś zorganizowany/a i umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy. Jeżeli potrafisz zorganizować swój dzień pracy i będziesz umiał/a skoordynować pracę współpracujących z Tobą członków zespołu sprzedażowego - to właśnie Ciebie poszukujemy.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • wsparcie doświadczonych pracowników;
  • przyjemną atmosferę w pracy;
  • niezbędnę narzędzia pracy;

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
  • umiejętność biegłego poruszania się w środowisku Internetowym;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność organizacja pracy zespołu osób
  • rzetelność
  • komunikatywność
  • dokładność

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych zagadnień grafiki i cyfrowej edycji zdjęć

 Prosimy w CV umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Patrono