Asystent Działu Handlowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: Mazowieckie

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Wsparcie sprzedaży w procesie:

  • analizy zapytań ofertowych
  • weryfikacji materiałów marketingowych/informacyjnych
  • komunikacji z kluczowymi partnerami w formie mailowej/telefonicznej

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Płynny angielski (min. B2)
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Samodzielność, zaangażowanie

Oferta:

  • Umowa zlecenie
  • Praca od Pn do Pt w godz. 8.30-16.30
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca dla międzynarodowej instytucji finansowej
  • Lokalizacja: Mokotów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.