Asystent ds. zakupów

OptiBuy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kupuj mądrze, myśl perspektywicznie!

OptiBuy to ludzie, którzy wspierają polskie i zagraniczne korporacje w doskonaleniu warunków i struktury działań zakupowych.

Dostarczamy usługi inteligentnego doradztwa w obszarze zakupów: od analizy poprzez doradztwo strategiczne, kończąc na pełnym wdrożeniu proponowanych rozwiązań włącznie z narzędziami IT.

Eksperci z OptiBuy charakteryzują się dogłębną znajomością działań zakupowych, procesów produkcyjnych, struktur organizacyjnych, a także handlowego i technicznego know-how.

Podstawą usług doradczych jest zasada Co-Gdzie-Jak, a co to oznacza dowiesz się dołączając do naszego zespołu :)

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

Pracując w konsultingu jako asystent będziesz w głównej mierze wspierał konsultantów w poniższym zakresie:

  • Poszukiwanie dostawców
  • Tworzenie postępowań przetargowych (zbieranie specyfikacji) i wprowadzanie ich do systemu zakupowego
  • Nadzór nad terminowością przeprowadzanych postępowań ofertowych
  • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i ich kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów m.in. dot. statusu prowadzonych postępowań ofertowych
  • Pozostałe prace administracyjno - biurowe

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zależy nam na tym, żebyś:
  • dobrze znał angielski, Excela i Powerpointa,
  • był dyspozycyjny conajmniej 30 h w tygodniu,
  • umiał się komunikować z ludźmi

Bardzo mile widziane:

  • niemiecki

Co damy Ci w zamian?

  • Pracę w bardzo przyjemnej atmosferze, pozbawionej presji w nowoczesnym biurze.
  • Kartę sportową, owoce i ciastka do wyboru do koloru.
  • Możliwości rozwoju pod okiem ekspertów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

OptiBuy to ludzie, którzy wspierają polskie i zagraniczne korpora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting