Asystent ds. Płac/ Umów Cywilnoprawnych

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy oraz pozyskaniem nowych projektów do działu HRK Payroll Consulting, poszukujemy osób, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych. Aktualnie do Działu Płac, w ramach pracy u jednego z Klientów poszukujemy studenta, który będzie pełnił funkcję:

Asystent ds. Płac/ Umów CywilnoprawnychMiejsce pracy: Warszawa

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu zbierania dokumentów i naliczania wynagrodzeń umów cywilnoprawnych.
Poszukujemy Kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć swą karierę zawodową od stanowiska asystenckiego.

Od Kandydatów nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w danym obszarze, ale wymagamy jednak zainteresowania tematyką związaną z wynagrodzeniami.

Czekamy na oferty osób posiadających doskonałe umiejętności interpersonalne, charakteryzujących się skrupulatnością, systematycznością oraz bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

Oferujemy samodzielną i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja