Asystent ds. Employer Brandingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, do działu Employer Branding, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent ds. Employer BrandinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja kampanii employer brandingowych
  • Współpraca z klientami
  • Udział w badaniach jakosciowych i ilościowych dotyczących wizerunku pracodawców (tworzenie ankiet, prowadzenie wywiadów, pisanie raportów)
  • Pisanie artykułów i tekstów promocyjnych
  • Współpraca z poddostawcami - grafikami, drukarniami, etc.

Wymagania:

  • Doświadczenie (choćby niewielkie) w obszarze employer brandingu, marketingu, PR, przy organizacji eventów lub w mediach
  • Nastawienie na współpracę
  • Wrażliwość językowa
  • Otwarta głowa, zwłaszcza na niekonwencjonalne formy reklamy i promocji wizerunku
  • Wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na rezultat
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
  • Samodzielność oraz gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność
  • Odpowiedzialność, rzetelność, pozytywne nastawienie do pracy – chcemy Cię polubić :)

Oferujemy:

  • Współpracę z najbardziej cenionymi markami pracodawców w Polsce
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i obserwowania tego, jak przekładają się one na wymierne rezultaty
  • Pracę w zespole osób, które naprawdę lubią to co robią
  • Możliwość związania się z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju w obszarze Employer Brandingu
  • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna)
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.