Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.
Oferta wyróżniona

Asystent Biurowy ds. Klienta Wewnętrznego

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work. Poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta ds Klientów Wewnętrznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się prowadzeniem korespondencji kanałami elektronicznymi, rejestracją i obsługą dyspozycji, dbaniem o właściwy obieg korespondencji i dokumentów oraz ich weryfikacją, uzupełnianiem bazy danych, informowaniem Klientów o produktach i procedurach, testowaniem aplikacji, profesjonalną telefoniczną obsługą klienta wewnętrznego tj. Regionalnych Kierowników Sprzedaży, Ambasadorów oraz Pracowników sieci dealerskiej.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 16zł brutto/h
  • Doskonałą lokalizację - Rondo ONZ
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zorganizowanie i samodzielność w działaniu

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse