Asystent/Asystentka Zarządu

Infoscan S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie prezentacji, ofert, raportów, redagowanie dokumentów
• Organizacja i logistyka spotkań oraz podróży służbowych
• Wsparcie firmy w realizacji bieżących projektów i zadań
• Zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
• Koordynowanie współpracy i przepływu informacji
• Tłumaczenie dokumentów – j. angielski
• Wykonywanie prac administracyjno-biurowych

Wymagania

• Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
• Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego
• Wykształcenie wyższe mile widziane z zakresu prawa, administracji, zarządzania lub przedmiotów ścisłych
• Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
• Wielozadaniowość i doskonała organizacja pracy
• Umiejętność dynamicznej priorytetyzacji zadań w zmieniającym się środowisku pracy
• Rzetelność i odpowiedzialność
• Wysoka kultura osobista i komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Dyspozycyjność

Mile widziane
• Doświadczenie w pracy w spółkach technologicznych

Prezentacja firmy

Infoscan od 2007 roku konsekwentnie rozwija swoje kompetencje w ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat