ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która będzie wspierać Biuro Zarządu w codziennych czynnościach. Praca stacjonarna. W jednej z największych firm budowlanych w Polsce.

  • Samodzielne stanowisko
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma notowana na GPW, która istnieje na rynku już od ponad 30lat. Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, zatrudniających prawie 3000 osób.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • Koordynacja i organizacja spotkań zarządu i delegacji służbowych
  • Zarządzanie obiegiem faktur
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby Zarządu
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Przygotowywanie dokumentacji na spotkania Zarządu
  • Przygotowywanie protokołów spotkań Zarządu
  • Dbanie o właściwy obieg korespondencji, dokumentów i informacji w biurze
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze

Profil kandydata

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku administracyjnym
  • Preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki:germanistyka, administracja, ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie lub pokrewne)
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i wielozadaniowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu
  • Silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • Opieka medyczna
  • Miejsca parkingowe
  • Pakiety sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do roweru
  • Miejsce parkingowe na rower
  • Nauka języków obcych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page