Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/06/2018.

ASYSTENT / ASYSTENTKA DZIAŁU HANDLOWEGO

Warszawa, mazowieckie

Mecalux Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet niezbędnych szkoleń,
  • pracę w młodym, rozwojowym zespole.

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć:

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kontrola zamówień oraz wysyłek do klientów,
  • obsługa administracyjna działu handlowego,
  • bieżący kontakt z krajowymi biurami handlowymi,
  • przygotowywanie raportów oraz dbałość o terminowy przepływ dokumentów.

Wymagania

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną?
  • Pakiet MS Office, szczególnie Word i Excel nie mają przed Tobą tajemnic?
  • Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z 50 letnim doświadczeniem na rynku systemów składowania?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkcyjnego z blisko 50 letnią tradycją na... światowym rynku systemów składowania. Nasza gliwicka fabryka jest największym centrum produkcyjnym oraz centrum dystrybucyjnym na Europę Centralną, całej Grupy Mecalux. Produkujemy najnowocześniejsze systemy magazynowe, począwszy od regałów konwencjonalnych po zaawansowane osiągnięcia inżynierii – magazyny automatyczne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja