Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Asystent/Asystentka Dyrektora

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, lidera telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych na polskim rynku poszukujemy:

Wymagania

Obowiązki:

  • prowadzenie terminarza spotkań przełożonego, a także organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej (mailowej i listownej)
  • przygotowanie dokumentacji na spotkania z klientami i dostawcami
  • tłumaczenie pisemne i ustne z i na język angielski
  • realizacja zadań administracyjnych i organizacyjnych zleconych przez Dyrektora
  • zbieranie i przetwarzanie informacji potrzebnych do przygotowania protokołów, raportów i zestawień

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. C1
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • dobra obsługa pakietu Ms Office
  • profesjonalizm i wysoka etyka pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • możliowść skorzystania z pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja