ASYSTENT / ASYSTENTKA BIURA

Netventure Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Netventure Sp. z o.o. jest firmą z 18-letnim doświadczeniem w sektorze IT. Spółka jest wiodącym dostawcą oprogramowania dla branży eventowej oraz świadczy usługi wsparcia IT. Aktualnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

ASYSTENT / ASYSTENTKA BIURA (ref.: 2017/5/OA)

Zakres obowiązków:

  • Codzienna praca w programie księgowym, obejmująca podstawowe działania – wystawianie faktur, wprowadzanie nowych dokumentów
  • Odbieranie telefonu, obsługa głównej skrzynki email
  • Dbanie o zaopatrzenie biura
  • Przyjmowanie poczty, nadawanie przesyłek kurierskich
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa urządzeń biurowych (skaner, drukarka)

Oferujemy:

  • Stabilne i bezstresowe warunki zatrudnienia (poszukujemy osoby na stałe, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30-16.30)
  • Możliwość dalszego rozwoju w firmie
  • Przyjazną atmosferę

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Odpowiedzialność, wysokie zdolności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Status studenta zaocznego

CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb Netventure Sp z o.o. niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) prosimy przesyłać poprzez przycisk „Aplikuj”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Netventure jest producentem wiodącego na rynku krajowym oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat