Asystent architekta

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Zakres obowiązków:

  • wsparcie projektów z zakresu: mieszkaniowego, przemysłowego i usługowego.

Wymagania:

  • znajomość programu REVIT lub BIM (mile widziane),
  • kreatywność i chęci rozwoju,
  • zaangażowanie , dobra organizacja pracy ,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju w prężenie rozwijającej się firmie,
  • pracę w przyjaznym zespole specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hrsigma.pl
W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi... się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Architektura , Praca Grafika / Projektowanie