ASSOCIATE/SENIOR ASSOCIATE - REAL ESTATE

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do działu prawa nieruchomości na stanowisko:

ASSOCIATE/SENIOR ASSOCIATE - REAL ESTATEMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w prowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości,
  • sporządzanie oraz koordynacja pracy nad raportami due diligence,
  • bieżąca obsługa klientów kancelarii w zakresie prawa nieruchomości,
  • negocjowanie i przygotowywanie umów związanych z nabywaniem, zbywaniem oraz komercjalizacją nieruchomości,
  • kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań,
  • nadzór nad pracą młodszych prawników.

Wymagania:

  • tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego,
  • min. 6-letnie doświadczenie z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa transakcyjnego,
  • samodzielność oraz doświadczenie przy prowadzeniu transakcji real estate oraz przeprowadzanie badań due diligence (warunek konieczny),
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym Legal English.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość awansu oraz rozwoju w strukturach firmy,
  • samodzielność przy wykonywanych zadaniach,
  • praca przy dużych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, etc).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.