Associate/Senior Associate - M&A

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, posiadającej silną praktykę M&A, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Associate/Senior Associate - M&AMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie transakcji M&A (negocjacje, przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją transakcyjną)
  • prowadzenie i współprowadzenie spotkań z klientami kancelarii
  • współpraca z młodszymi prawnikami w toku transakcji
  • przygotowywanie projektów umów, opinii prawnych i innych dokumentów

Wymagania:

  • uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w transakcjach M&A
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • energia i entuzjazm

Oferujemy:

  • pracę przy dużych i ciekawych projektach w jednej z renomowanych praktyk M&A
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach kancelarii
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.