Associate / Senior Associate - Alternatywne Formy Finansowania

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się butikowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Associate / Senior Associate - Alternatywne Formy FinansowaniaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Doradztwo prawne w zakresie alternatywnych form finansowania działalności gospodarczej
  • Wsparcie prawników obsługujących transakcje M&A oraz real estate
  • Prowadzenie oraz udział w negocjacjach i spotkaniach z klientami Kancelarii
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z klientami
  • Współpraca z młodszymi członkami zespołu Kancelarii

Wymagania:

  • Minimum 5 lata doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w obszarze Banking & Finance (lub pokrewnym)
  • Doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie alternatywnych form finansowania
  • Uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Zaangażowanie i samodzielność w zakresie wykonywanych zadań
  • Dodatkowym atutem będą ukończone studia na kierunku ekonomicznym lub pokrewnym

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w kancelarii prawnej utworzonej przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w czołowych międzynarodowych kancelariach prawnych
  • Elastyczne zarządzanie swoim czasem pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz partnerskie podejście
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu w strukturze Kancelarii
  • Możliwość budowania w przyszłości własnego zespołu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.